"МОЛОДІ АГЕНТИ ЗМІН"

ДОСЛІДЖЕННЯ АКТИВНОСТЕЙ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ: СПІВПРЯЦЯ З ГО "МОЛОДІ АГЕНТИ ЗМІН"

В межах співпраці з Громадською організацією  "Молоді Агенти Змін" запрошуємо студентську молодь долучитися до опитування з метою розвитку потенціалу молодіжної соціальної роботи, яке є частиною великого дослідження в рамках міжнародного проєкту "Blue Hearts", що реалізується за підтримки програми Еразмус+ Європейського Союзу.

Учасникам надається можливість подальшої співпраці, яка полягає в запрошенні на онлайн - круглий стіл найкращих практик роботи з переміщеною молоддю. Крім того в рамках реалізації проєкту учасники опитування мають можливість отримати запрошення до подальших міжнародних та локальних активностей в Україні та закордоном.

Даря Дмитрівна БИБИК