«Подаруй дитині новорічну казку»

🎄🌟18 грудня 2023 року  Навчально-науковий інститут соціології та соціальної політики УДУ імені Михайла Драгоманова  провів благодійний захід «Подаруй дитині новорічну казку» в Центрі медико-психологічної допомоги НДСЛ Охматдит.

💙Дану акцію було проведено з ініціативи студентського парламенту Інституту, за підтримки  директорки ННІ Алли Ярошенко та  заступниці директорки Тетяни Голубенко, а також за допомоги доцентки кафедри соціальної освіти та соціальної роботи Інни Івженко.

💙🎄У рамках зазначеної акції було зібрано 3000 гривень, на які було придбано багато цікавих та корисних подаруночків для діток, що знаходяться в Центрі.

🌟Помріяти про майбутні дива, перемоги та зануритись в справжню казку діти змогли під час виготовлення своєї особливої Лялечки-янгола разом з Мусієнко Наталією, дизайнеркою та арт-терапевткою.

❤️Щасливі посмішки дітей, їхній сміх та радість в очах від створеної власноруч лялечки - є найкращою та найголовнішою ціллю даної акції.

🌟Ми щиро вдячні кожному, хто долучився до збору коштів та допоміг нам створити свято дітям!