Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми соціальної роботи: досвід і перспективи»

11 квітня 2024 року

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми соціальної роботи: досвід і перспективи», яка проводиться  відповідно до плану МОН України на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (кафедра соціальної роботи).

Мета конференції: розширити теоретичні знання з актуальних питань соціальної роботи, обмінятись практичним досвідом з соціальної проблематики, узагальнити і систематизувати набуті фахівцями знання та уміння.

ОСНОВНІ ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМКИ КОНФЕРЕНЦІЇ

1. Актуальні питання теорії, історії та практики соціальної роботи та соціального забезпечення.
  2. Методологічні засади соціальної допомоги у кризових ситуаціях.
  3. Використання інноваційних технологій у роботі фахівця у галузі Соціальна робота.
  4. Інклюзія і соціальна робота.
  5. Практична психологія в соціальній роботі.
  6. Актуальні питання теорії та практики підготовки майбутніх фахівців у галузі Соціальна робота.

Офіційні мови конференції: українська, англійська.

Форма роботи конференції: дистанційна.

Участь у конференції безкоштовна. Усі учасники отримають програму заходу в форматі PDF.

Завантажити інфолист (PDF)